create your own block from scratch
Ланцюгові транспортери
Продуктивністю до 500 т/год. Класичні, "гусяча шия"
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ
на прорахунок обладнання
та отримати знижку на виготовлення
ОСОБЛИВОСТІ ЛАНЦЮГОВИХ (СКРЕБКОВИХ) ТРАНСПОРТЕРІВ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО ЗАВОДУ ВІТЯЗЬ:
 • Застосування імпортних та вітчизняних тягових пластинчастих та вільчастих ланцюгів.
 • Можливість комплектування конвеєра ручними та автоматичними засувками відповідно до вимог технологічного процесу.
 • Мінімізація трудомісткості технічного обслуговування в експлуатації за рахунок застосування розбірних елементів системи руху ланцюга (зірочок, натяжних роликів), а також використання легкознімних кришок.
 • Зменшення бою продукту на 4-6% за рахунок щадного режиму транспортування на невеликих швидкостях та за спеціально розрахованими параметрами.
 • Датчики підпору, обриву ланцюга, швидкості Schneider Electric.
 • Можливість футерування робочої зони поліуретаном, сталлю Hardox та поліетиленом ПЕ-500.
 • Комплект ЗІП (скребки, що підтримують ролики).
 • Ланцюг обладнаний маленькими ковшами для зачистки залишків зерна в приводних та натяжних секціях.
 • Конструкція натяжної секції унеможливлює накопичення продукту.
 • Система візуального контролю обертових частин конвеєра через інспекційні люки та можливість встановлення оглядових вікон з полікарбонату.
Ми виробляємо скребкові транспортери, які щодня автоматизують виробництво та приносять прибуток підприємствам у різних сферах промисловості.
Click „Block Editor” to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
create your own block from scratch
Ленточные транспортеры
Машинобудівний завод "Вітязь" надає комплексні рішення для аграрно-промислового сектору України
Не знаєте, як реалізувати Ваше завдання?
залиште заявку ми проконсультуємо та допоможемо у вирішенні Вашого завдання
Наші технології виробництва
Дозволять забезпечити дбайливу та безупинну роботу
 • ЩОРІЧНА МОДЕРНІЗАЦІЯ
  Транспортери машинобудівного заводу Витязь мають найсучасніший конструктив завдяки щорічним доробкам на основі відвідування міжнародних виставок та зворотного зв'язку від клієнтів
 • ЕКОНОМИТЬ ВАШІ ГРОШІ
  Завдяки використанню якісних комплектуючих ви заощаджуєте на відсутності щорічних ремонтів та уникаєте зупинок виробництва, що безпосередньо впливає на Ваш прибуток.
 • ЗРУЧНІСТЬ У ЗБІРКУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ
  Простота складання конвеєра за рахунок виготовлення деталей на високоточному обладнанні з ЧПУ. Транспортери збираються за допомогою болтового з'єднання, тому всі деталі легкозамінні та доступні для ремонту. Мінімальна кількість зварних з'єднань для точності складання
 • ПОВНА БЕЗПЕКА І АВТОМАТИЗАЦІЯ
  Застосування вбудованих пристроїв безпеки та моніторингу роботи конвеєра (датчики: підпору, сходу стрічки, швидкості стрічки, аварійного відключення зі стоп-тросом, блокування зворотного ходу стрічки при куті нахилу конвеєра понад 9º), а також має можливість повного інтегрування в систему автоматизованого управління
 • ТІЛЬКИ КРАЩІ МАТЕРІАЛИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ
  Застосування високоміцних сталей марки Ст-45, Ст-40х у навантажених деталях приводних та натяжних механізмів. Використання європейських приводів із високим сервіс-фактором та ККД (Nord, SEW, PGR, Motovario). Підшипникові вузли із самоцентруванням провідних європейських виробників (SKF, SNR, NSK)
 • БЕРЕЖНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ
  Мінімальний відсоток травмування продукту (зернових, бобових, олійних культур) при переміщенні за рахунок правильно підібраних швидкостей, футеровки елементів, що контактують з продуктом (полеуретаном, зносостійкою сталлю Hardox), поліетиленових скребків та пластикових ковшів.
ПРО КОМПАНІЮ
Досвід роботи на ринку
Виконаних замовлень
Повторних замовлень
1346
7 лет
37%
Машинобудівний завод «Вітязь» - перспективне українське підприємство із сучасним підходом до проектування та виробництва обладнання. Ми спеціалізуємося на здійсненні комплексних послуг для елеваторів та фермерських господарств та виробництві обладнання для очищення, сушіння, транспортування та зберігання зерна. Також наші норії використовують для транспортування інших сипких вантажів таких як: пісок, цемент, сіль, вапно, комбікорм, мінеральні добрива, вугілля та багато інших.

Для фермерських господарств ми будуємо міні-елеватори, зерноочисні комплекси ЗАВ, зерносховища та виготовляємо аеродинамічні сепаратори, зерносушарки, завальні ями та транспортери.
Наше виробництво та офіс зараз знаходяться у Вінниці.
ТЕЛЕФОН
+38 095 193 23 09
+38 067 575 04 84

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА
sales.department@mzv.com.ua

Made on
Tilda