create your own block from scratch
Норії (ланцюгові та стрічкові)
Продуктивністю від 10 до 650 т/год.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ
на прорахунок обладнання
та отримати знижку на виготовлення
ОСОБЛИВОСТІ КОВШОВИХ ЕЛЕВАТОРІВ МАШИНОБУДІВЕЛЬНОГО ЗАВОДУ ВИТЯЗЬ:
 • Норійні труби виготовляються із холоднокатаної сталі товщиною від 1,5-3 мм.
 • Швидкість стрічки 2,2-2,8 м/с забезпечує більш дбайливе транспортування та вивантаження зернових.
 • Кріплення валу до барабана за допомогою конічних розрізних втулок замість зварювання, що дає можливість легкої заміни валу, а не цілого барабана (без повного розбирання головки/башмака норії).
 • Передбачена можливість футерування (поліуретаном, HARDOX, поліетилен ПЕ-500), залежно від умов експлуатації та вимог замовника.
 • Конструкція норійних труб дозволяє зробити заміну будь-якої зношеної стінки на нову без розшивки стрічки та з мінімальними витратами.
 • Наявність вибухорозрядних пристроїв.
 • Можливість самонесучого виконання.
 • Гравітаційний або гвинтовий натяжний пристрій.
 • Запобігання зворотному ходу стрічки норії забезпечується за допомогою вбудованого гальма або муфти зворотного ходу GV.
Ми виробляємо норії, які щодня автоматизують виробництво та приносять прибуток підприємствам у різних сферах промисловості.
Click „Block Editor” to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
create your own block from scratch
Ленточные транспортеры
Машинобудівний завод "Вітязь" надає комплексні рішення для аграрно-промислового сектору України
Не знаєте, як реалізувати Ваше завдання?
залиште заявку ми проконсультуємо та допоможемо у вирішенні Вашого завдання
Наші технології виробництва
Дозволять забезпечити дбайливу та безупинну роботу
 • ЩОРІЧНА МОДЕРНІЗАЦІЯ
  Транспортери машинобудівного заводу Витязь мають найсучасніший конструктив завдяки щорічним доробкам на основі відвідування міжнародних виставок та зворотного зв'язку від клієнтів
 • ЕКОНОМИТЬ ВАШІ ГРОШІ
  Завдяки використанню якісних комплектуючих ви заощаджуєте на відсутності щорічних ремонтів та уникаєте зупинок виробництва, що безпосередньо впливає на Ваш прибуток.
 • ЗРУЧНІСТЬ У ЗБІРКУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ
  Простота складання конвеєра за рахунок виготовлення деталей на високоточному обладнанні з ЧПУ. Транспортери збираються за допомогою болтового з'єднання, тому всі деталі легкозамінні та доступні для ремонту. Мінімальна кількість зварних з'єднань для точності складання
 • ПОВНА БЕЗПЕКА І АВТОМАТИЗАЦІЯ
  Застосування вбудованих пристроїв безпеки та моніторингу роботи конвеєра (датчики: підпору, сходу стрічки, швидкості стрічки, аварійного відключення зі стоп-тросом, блокування зворотного ходу стрічки при куті нахилу конвеєра понад 9º), а також має можливість повного інтегрування в систему автоматизованого управління
 • ТІЛЬКИ КРАЩІ МАТЕРІАЛИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ
  Застосування високоміцних сталей марки Ст-45, Ст-40х у навантажених деталях приводних та натяжних механізмів. Використання європейських приводів із високим сервіс-фактором та ККД (Nord, SEW, PGR, Motovario). Підшипникові вузли із самоцентруванням провідних європейських виробників (SKF, SNR, NSK)
 • БЕРЕЖНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ
  Мінімальний відсоток травмування продукту (зернових, бобових, олійних культур) при переміщенні за рахунок правильно підібраних швидкостей, футеровки елементів, що контактують з продуктом (полеуретаном, зносостійкою сталлю Hardox), поліетиленових скребків та пластикових ковшів.
ПРО КОМПАНІЮ
Досвід роботи на ринку
Виконаних замовлень
Повторних замовлень
1346
7 лет
37%
Машинобудівний завод «Вітязь» - перспективне українське підприємство із сучасним підходом до проектування та виробництва обладнання. Ми спеціалізуємося на здійсненні комплексних послуг для елеваторів та фермерських господарств та виробництві обладнання для очищення, сушіння, транспортування та зберігання зерна. Також наші норії використовують для транспортування інших сипких вантажів таких як: пісок, цемент, сіль, вапно, комбікорм, мінеральні добрива, вугілля та багато інших.

Для фермерських господарств ми будуємо міні-елеватори, зерноочисні комплекси ЗАВ, зерносховища та виготовляємо аеродинамічні сепаратори, зерносушарки, завальні ями та транспортери.
Наше виробництво та офіс зараз знаходяться у Вінниці.
ТЕЛЕФОН
+38 095 193 23 09
+38 067 575 04 84

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА
1.9@ukr.net

Made on
Tilda