<
 
Конвеєрне обладнання від виробника
Наша компанія ТОВ "Схід Гіпромаш" виробляє широкий ряд конвеєрного обладнання для транспортування як харчових, так і не для харчових продуктів.
Tilda Publishing
Замовити консультацію
НОРІЇ
Ми виготовляємо норії з чорного металу, нержавіючої сталі та пластику (PP). Наші конвеєри повністю надійні та безлпасні. Транспортери керується автоматично. Такий тип, транспортерів як элеватор знаходить широке застосування в аграрних пыдприэмствах.
Цей транспортер застосовується для завантаження твердих продуктів, таких як зерно, кукуруза, рис, горіхи, зерна кави та багато іншого.
Замовте прорахунок норії за вашими характеристиками
create your own block from scratch
Замовте прорахунок стрічкового транспортеру за вашими характеристиками
СТРІЧКОВІ ТРАНСПОРТЕРИ
Наші стрічкові транспортери виготовляются з продуктивністю від 1 до 2000 т/год. Наші конвеєри надійні та повністю безопасні. Транспортери керується автоматично. Такий тип, як стрічковий транспортер знаходить широке застосування на будь яких виробництвах.
Такий тип транспортерів застосовується для завантаження і перевантаження твердих продуктів, таких як зерно, щебнь, харчові вироби, овочі, фрукти та інші сипкі та шматкові матеріали.
create your own block from scratch
Замовте прорахунок стрічкового транспортеру Z-подібного за вашими характеристиками
СТРІЧКОВІ ТРАНСПОРТЕРИ Z-ПОДІБНІ
Рама стрічкового транспортера z-образного типу може бути виконана як з чорного металу, так і з нержавіючої сталі SS304. Сама стрічка може бути поліуретанова або виконана із харчового пластику (PP). Стрічка транспрортера приводиться в дію ланцюговими колесами, стрічки які ми встановлюємо мають тривалий термін служби.
Такий тип транспортерів призначен для транспортування штучних вантажів, таких як ящики, коробки, лотки з яйцями і т. д.
Конвеєри стрічкові z-подібні часто використовуються на птахофабриках та інших виробництвах, де продукція проходить кілька етапів обробки або упаковки на конвеєрі.
Рама стрічкового транспортера
z-подібного типу може бути
виконана як з чорного металу,
так і з нержавіючої сталі SS304.
Сама стрічка може бути
поліуретанова або вико-
нана із харчового пла-
стику (PP). Стрічка транс-
прортера приводиться в
дію ланцюговими колесами,
стрічки які ми встановлюємо
мають тривалий термін служби.
Такий тип транспортерів призначен для транспорту-вання штучних вантажів, таких як ящики, коробки, лотки з яйцями і т. д. Конвеєри стрічкові z-подібні часто використовуються на птахофабриках та інших виробництвах, де продукція проходить кілька етапів обробки або упаковки на конвеєрі.
create your own block from scratch
Замовте прорахунок стрічкового навантажувача за вашими характеристиками
СТРІЧКОВИЙ НАВАНТАЖУВАЧ
Стрічковий навантажувач цього типу застосовується для завантаження барж і судом типу річка-море для подальшого перевантаження в panamax. Бере вантаж із зерновозів із заднім вивантаженням. Може постачатися в комплекті з проїзною та неміцною завальною ямою для приймання зерновозів із бічним вивантаженням.
Стрічковий навантажувач цього типу застосовується для завантаження барж і судом типу річка-море для подальшого перевантаження в panamax. Бере вантаж із зерновозів із заднім вивантаженням. Може постачатися в комплекті з проїзною та неміцною завальною ямою для приймання зерновозів із бічним вивантаженням.
create your own block from scratch
Замовте прорахунок винтового конвеєра за вашими характеристиками
ГВИНТОВІ КОНВЕЄРИ
Гвинтові конвеєри (шнекові транспортери) можемо зробити з продуктивністю від 1 до 300 т/год. Виконання може бути як в трубі, так і в жолобі. При виготовленні використовуємо лише товстостінні труби, т.к. вони зносостійкі та забезпечують довгострокову роботу. Шнеки обладнані надійними підшипниковими вузлами.
Виготовляємо нержавіючі конвеєри для цукру, муки, крахмалу і інших харчових продуктів. Також наші шнеки використовують для піску, тріски, вапна та інших сипучих матеріалів.
Гвинтові конвеєри (шнекові
транспортери) можемо зробити
з продуктивністю від 1 до 300 т/год.
Виконання може бути як в трубі,
так і в жолобі. При виготовленні
використовуємо лише товстостінні
труби, т.к. вони зносостійкі та
забезпечують довгостроковуроботу.
Шнеки обладнані надійними
підшипниковими вузлами. Виготовляємо
з нержавіючі конвеєри для цукру, муки,
крахмалу і інших харчових продуктів. Також наші шнеки використовують для піску, тріски, вапна та інших сипучих матеріалів.
Ланцюгові транспортери
(скребкові транспортери) виробляємо
з продуктивністю до 500 т/год.
Виконання може бути як класичне,
так і "гусяча шия". Ми можемо
комплектувати конвеєра ручними
та автоматичними засувками
відповідно до вимог техно-
логічного процесу. Також з
нашими транспортерами ви
отримаєте зменшення бою
продукту на 4-6% за рахунок
щадного режиму транспортування. Ланцюги обладнані маленькими ковшами для зачистки залишків продукту в приводних та натяжних секціях. Наші скребкові транспортери використовуються для транспортування різних пилоподібних, зернистих і кускових добре сипучих продуктів.
create your own block from scratch
Замовте прорахунок ланцюгового конвеєра за вашими характеристиками
ЛАНЦЮГОВІ ТРАНСПОРТЕРИ
Ланцюгові транспортери (скребкові транспортери) виробляємо з продуктивністю до 500 т/год. Виконання може бути як класичне, так і "гусяча шия". Ми можемо комплектувати конвеєра ручними та автоматичними засувками відповідно до вимог технологічного процесу. Також з нашими транспортерами ви отримаєте зменшення бою продукту на 4-6% за рахунок щадного режиму транспортування. Ланцюги обладнані маленькими ковшами для зачистки залишків продукту в приводних та натяжних секціях.
Наші скребкові транспортери використовуються для транспортування різних пилоподібних, зернистих і кускових добре сипучих продуктів.
НАШІ ПРОЕКТИ
КОНТАКТИ:
НАША АДРЕСА
ТОВ "Схід Гіпромаш" (ТМ "Машинобудівний завод Витязь"),
м. Харків, вул. Академіка Павлова, 120Ж
ТЕЛЕФОНИ
м. Вінниця
Made on
Tilda